Categories
Genel

200GB MAILBOX’I OLAN İNSANIN ASIL AMACI

Kimse alınmasın gücenmesin bu beyefendiler tıpkı camdan bakıp tüm mahalleden haberdar olmak isteyen teyzeler gibidir. Her söz onlardan geçsin de hedefine ulaşsın isterler. Bütün mail gruplarına üyedir. Hatta evrene gönderdiğin mesajın bile BCC kısmında bu adam vardır.

Bu arkadaşlar facebook dahil özel üyeliklerini de şirket maili ile yaparlar. Sonra mailboxları şişer şişer şişer şişer günün birinde ağzına kadar dolar. Yardımcı olacak BT uzmanını da “bu maillerin hepsi bana lazım” diye darlarlar. Arşiv açarsın, harici diske yedekler pst olarak Outlook’a gösterirsin. Alır serum gibi o hard diski yanında takılı gezdirirken diski de bozar. “Kendiliğinden oldu, bu mailler lazım bana napcaz şimdi?” der.

Seni ilk 3GB ben de destekledim “mail adam” ama kardeşim sen artık kabul et lazım değil bu mailler sana. 50000 mail var sen 49990 tanesini okumamışsın zaten masmavi işaretli hepsi. Bırak artık git tedavi ol tuzlu fıstık falan koy bunun yerine hayatına.

Ama çözüm belli; nasıl ki bir gün annen sana sormadan kullanmadığın eşyalarını çöpe atıyorsa o kutlu gün geldiğinde bir BT’ci gelip pstlerini çöpe atacak mail adam.

Yorumda bulunun

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s